Styl

24. června 2015 10:00

Lenka Zajícová

Módní policie: Graves to zabila!

Módní policie: Graves to zabila!

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Graves nudí

Graves nezaujala, preferuje pohodlný styl a občas nasadí nějaký výrazný doplněk, jako jsou v tomto případě retro brýle. Jsou zajímavé, ale zbytek modelu je příliš fádní a praktický. Jistě, móda musí být pohodlná, ale nemusí unudit k smrti.

Berenika pobavila, to je vše

Berenika Saudková mě pobavila. Její model je originální a lehce šílený. Ostatně jako všechno, co patří k této slečně. Čelenka s parohy je vtipná. Nevím, kdo jí parohy nasadil, ale zcela jistě byl velice kreativní. Pro mě jsou však zoufalou snahou zaujmout. Černé šaty jsou ok, ale pro postavu slečny Bereniky se nehodí. Nekopírují její ženské křivky a tak jí dodávají extra kila navíc. A to Berenika nepotřebuje, především před plážovou sezonou.

Barva dobrá, střih však děsí!

Veronika Žilková, která zazářila v seriálu Všechny moje lásky, vsadila na skvělou barvu, která jí nesmírně sedí. Bohužel šaty jsou příliš staromódní. Žilková se může díky své postavě více odvázat a neoblékat si něco, do čeho se běžně soukají babičky, když se hrdě šourají na promoce svých vnuček.

Sdílejte článek
Štítky Veronika Žilková styl Berenika Saudková

Přečtěte si také