Styl

30. srpna 2013 09:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Halle Berry to pěkně odflákla

MÓDNÍ POLICIE: Halle Berry to pěkně odflákla

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Halle Berry to pěkně odflákla

Krásná a neustále obletovaná herečka a bývalá Bond girl nám trochu „zkvočnatěla“. Sexy křivky Halle Berry se za poslední roky poněkud zmohanásobily. Bohužel ani tento outfit herečce na kráse ani trochu nepřidal. Asymetrický cardigan přehozený přes top s šedým vzorem nekoresponduje s doplňky a ještě Halle opticky přidává pěkných pár kilo navíc. Tento model je prostě nemastný neslaný. Příště doporučuji elegantnější oděv a ne outfit ve stylu „co dům dal“.

Demi konečně zase září

Nádherná herečka po rozvodu s Ashtonem Kutcherem konečně opět září. Demi tentokrát zvolila ležérní oblečení, které působí svěže a nenuceně zdůrazňuje její dokonalou postavu. Tomuto modelu nemůžu nic vytknut. Na procházku po městě se hodí. Je nenápadný, pohodlný a trendy.

Monacká kněžna přestřelila

Manželka monackého knížete Charlene je důkazem toho, že můžete být za dámu i na pláži. Krásné dlouhé šaty jsou elegantní a nepůsobí vulgárně. Zajímavé je hlavně zavazování kolem krku, které připomíná náhrdelník. Klobouk stylu Fedora (který kdysi proslavil tanečník Fred Astaire) je moderní a velice oblíbený. K těmto šatům se bohužel příliš nehodí.

Sdílejte článek
Štítky krása styl Ashton Kutcher herec Halle Berry trend oděv Fred Astaire

Přečtěte si také