Styl

3. prosince 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Hana Zagorová zraje jako víno

MÓDNÍ POLICIE: Hana Zagorová zraje jako víno

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Hana Zagorová zraje jako víno

Hanička písnička působí jako Duhová víla. V tomto případě je pro mě naprosto nezbytné zpěvačku pochválit. Šaty, kterými sáhla po trendu, který, jak málokdo ví, se jmenuje colorblocking. Barvami zpěvačka skvěle upoutala pozornost na své přednosti. Volba šatů byla jednoznačně dobrý nápad. Střih Haně Zagorové sluší, je to výrazný a moderní kousek, který nesplyne s davem. Stáří se nemusí zpěvačka obávat, zraje jako víno.

Ano Lucie, méně je někdy více

Modelka vypadá opět skvěle. Ležérní outfit je nenucený, moderní a není přeplácaný. Zajímavý je i svetr s bohémským nádechem. Tento vzhled Lucie Váchová ustála díky tomu, že neměla žádné zbytečné šperky stejného stylu. Lucii musím tedy pochválit. Méně je někdy více.

Logo a hogo fogo

Nápisy jsou out. Se jmény módních značek opatrně. Pokud jsou někde decentně napsané, nevadí. Když jsou ale nápadně zvýrazněná flitry, ruce od nich pryč, protože působí nesmírně lacině. Příště radím Vlaďce Erbové vsadit na klasiku a upustit od módy evokující Matějskou pouť. Modelka by se měla přestat řídit heslem „Hodím na sebe logo a budu pěkně hogo fogo“.

Sdílejte článek
Štítky víno styl Hana Zagorová Lucie Křížková trend vzhled Matějská pouť

Přečtěte si také