Styl

29. ledna 2014 10:10

Jan Miler

MÓDNÍ POLICIE: Hrušková to zvládla do puntíku

MÓDNÍ POLICIE: Hrušková to zvládla do puntíku

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Hrušková to zvládla do puntíku

Drobná Eva Hrušková je jako vždy za dámu. Líbí se mi fakt, že se nebojí barev, ani výrazných dezénů. Puntíky poseté sako inspirované 60. léty v kombinaci s červenou sukní vypadá skvěle. Herečka zvolila i dokonalé doplňky. Lakované lodičky se šněrováním jsou na jedničku! Umělkyně tento model zkrátka zvládla prostě do puntíku.

Jano, tohle je pokračování 50 odstínů šedi?

Jedna z našich nejpůvabnějších hereček by si zasloužila lepší outfit, a tudíž i vyměnit stylistu. Sukně s cípy, sako a kozačky působí příliš strojeně. Na modelu Jany Bernáškové není nic zajímavého. Nic, co by herečku rozzářilo. Že by se jednalo o pokračování 50 odstínů šedi?

Chtělo by to větší eso v rukávu!

Zde nevěštím nic dobrého... To, že je garderoba naší nejznámější kartářky převážně černá, se dá vzhledem k její profesi pochopit. Ale i tak mohla Dagmar Kludská zvolit lepší kousky. Boty válenky se do společnosti nehodí. Nikdy! Nemluvě o tom, že když do nich zastrčíte široké nohavice, budete vypadat komicky. Top by byl pěkný, detaily na ramenech oživují jinak nudný outfit. Jediné, co je na něm špatně, je velikost. Ta je o dvě čísla menší. Výsledek tedy neohromí. U kartářky bychom očekávali, že bude skrývat větší eso v rukávu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také