Styl

14. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Ideální outfit na cesty

MÓDNÍ POLICIE: Ideální outfit na cesty

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ideální outfit na cesty

Herečka poslední dobou jenom září. Nenucený model podtrhnul její dívčí krásu. Kožená bunda je skvělá, moderní a v netradiční kombinaci se sukní působí velice jemně a vkusně. Zavazadlo s nádechem retra je také okouzlující. Šál mohl sice zůstat doma, ale je to jediný přešlap, kterého se Ivana Jirešová dopustila. Ideální outfit na cestování.

Příště se dobře podívej

Tento outfit je špatně od hlavy až k patě. Šeříková, černá, hnědá, námořní modř a brčálově zelená. Ne ne, to nejsou náhodně jmenované barvy, ale odstíny, do kterých se tato herečka zřejmě dobrovolně oblékla. Model Patricie Solaříková završila doplňky, které spolu absolutně nekorespondují. Škoda, příště doporučuji při výběru oblečení alespoň mírně pootevřít víčka.

Kalhoty vrať tlustému kamarádovi

Tento model se Anetě Krejčíkové opravdu nepovedl. Gumáky zdobené cvočky ještě stále čerpají ze slávy, kterou vzbudily před pěti lety. Tričko je nicneříkající. K modelu se nehodí ani sportovní bunda. Kalhoty od tlustého kamaráda, které si vzala Aneta na sebe, jsou jinak moc pěkné. Nechápu jen, proč si herečka na sebe vzala.

Sdílejte článek
Štítky krása Ivana Jirešová herec bunda oděv Aneta Krejčíková Patricie Pagáčová (Solaříková)

Přečtěte si také