Styl

28. ledna 2014 10:10

Jan Miler

MÓDNÍ POLICIE: Ilono, řekni Podhůrskému o jiný šperk

MÓDNÍ POLICIE: Ilono, řekni Podhůrskému o jiný šperk

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ilono, řekni Podhůrskému o jiný šperk

Modelka a přítelkyně herce Zdeňka Podhůrského by se v tomto modelu skvěle ztratila v davu. Je to typický a praktický outfit, který se nachází v šatníku každé typické a praktické ženy. Nenadchne, ani neurazí. Černý top s volánky se ke sportovně laděnému modelu nehodí, stříbrný řetízek je nejhorší částí modelu. Vypadá jako šperk hodný hospodského. Tento outfit je skvělým případem toho, když při odchodu z domu zvítězí pohodlí před stylem. Škoda. Příště by měla Ilona Andrejsová lépe vybírat.

Honza Musil měl šťastnou ruku

Moderátor Honza Musil měl tentokrát při výběru svého oblečení velice šťastnou ruku. Decentní kabát mu padne jako ulitý. Ale u tohoto kousku je důležité vyzdvihnout nejen provedení, ale i barvu, díky které získá kabát nenucený a ležérní nádech. Letos se dokonce nemusíte bát ani lesklejších materiálů v odstínech šedé. Ty jsou posledním výkřikem módy. Tedy pokud se neinspirujete panem Macurou ve slavném saku, které si nedávno oblékl na soudní líčení a Josefem Rychtářem. V takovém případě se budete podobat spíš discokouli než fešákovi.

Pippo, už to chce jen zajímavější psaníčko

Nedávno zasnoubená Pippa Middleton zvolila krajkované šaty dokonale kopírující její drobnou postavu. Střih na ramena zdůrazňuje sportem vypracované paže. Díky podšívce šatů v tělové barvě vypadá Pippa vkusně i sexy zároveň. Co se týče doplňků, tyto náušnice jsou k drdolu ideální volbou. Jen psaníčko, které drží slečna Middleton v ruce, by mohlo být zajímavější.

Sdílejte článek
Štítky styl šperk Josef Rychtář oděv Zdeněk Podhůrský Honza Musil Middleton

Přečtěte si také