Styl

15. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Ivano, ty rukavice vrať zpátky na nádraží

MÓDNÍ POLICIE: Ivano, ty rukavice vrať zpátky na nádraží

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ty rukavice vrať zpátky na nádraží

Herečka Ivana Jirešová preferuje minimalistický vzhled a poslední dobou se jí daří. Černý model se povedl, až na pletené rukavice, které z celého modelu dělají nepochopitelný paskvil. Ivana Jirešová by si mohla místo těch pletených obléci boxovací rukavice. Vypadala by alespoň originálně a její vzhled by nepřipomínal nemakačenka z Hlavního nádraží. Experimenty nám nevadí, ale tohle je prostě příliš. Já také nenosím do společnosti místo kabelky fusak na lyžáky.

Yvetta, věčná módní oběť

Nečekané – herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová má ve svém šatníku i jiné úlovky než ty střihu mini a midi. Džíny musím pochválit, jejich barva i střih jsou skvělé. Zbylé bílé prvky jsou enormně nevkusné. Velké přezky se už nenosí, jsou akceptovatelné jen u kovbojů. A protože hádám, že Yvetta rodeo nejezdí, je jasné, že opět přestřelila. Ať dělá co dělá, vždy bude spíš módní obětí než múzou.

Pro tebe skok dopředu, jinak průměr

Co se týká módy, na Dášu Zázvůrkovou ještě nezanevřeme, přestože její modely byly v minulosti naprosto tristní. Muzikálová zpěvačka sáhla po vzhledu složeném ze zajímavého topu, džínsů a kozaček jezdeckého stylu. Kdyby místo kozaček navlékla lodičky, byl by model o poznání lepší. Celkový vzhled je průměrný, ale i tak je tenhle outfit pro umělkyni mílový krok dopředu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také