Styl

14. října 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Ivo, kam se ti ztratilo obočí?

MÓDNÍ POLICIE: Ivo, kam se ti ztratilo obočí?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ivo, kam se ti ztratilo obočí?

Zdobení folklórními motivy tohoto stylu je aktuálně velice in. Kalhoty mají zajímavé detaily. Celý model herečky Ivy Pazderkové by byl tentokrát fajn… až na šátek. Ten se k modelu ani trochu nehodí. Moje další výtka se týká make-upu. Iva by zcela jistě měla líčením alespoň mírně navodit pocit, že její obličej zcela nepostrádá obočí.

Ano, takhle to má vypadat!

Krásná Táňa Pauhofová nám ukázala, jak se to dělá. Až na pár detailů se nedopustila žádných chyb. Výrazné šaty nepotřebují další výrazné zdobení. Jednoduché páskové střevíčky podtrhují elegantní šaty. Jediné, čeho bych se vzdala, je divný zlatý pásek, který si herečka z nějakých nepochopitelných důvodů vzala na sebe.

Tohle působí opravdu vulgárně

Marta Ondráčková má pěknou postavu, sympatický hlas a nulové estetické cítění. Tento model působí vulgárně. Doufám, že moderátorka pošilhává po elegantnější a decentnější garderobě.

Sdílejte článek
Štítky styl herec Iva Pazderková obočí Táňa Pauhofová Marta Ondráčková

Přečtěte si také