Styl

3. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Ivo, koukni na Francouzky!

MÓDNÍ POLICIE: Ivo, koukni na Francouzky!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ivo, koukni na Francouzky!

Přestože Iva Frühlingová žila dlouhá léta v Paříži, je francouzským šarmem nepolíbena. Halenka je fádní, šortky nevhodné, ale chválíme ji za husarský kousek, protože jako první široko daleko se pokusila o sladění s červeným kobercem a to díky gigantické nákupní tašce. Přesto, že je Iva krásná žena, oblečení, které si vybírá je na pováženou.

Vestičku vyměň!

Džínová bunda přes retro šaty s širokým pasem je roztomilá kombinace, která je hodná pro slečnu jejího věku, bohužel se ale nehodí pro královnu. Velice sympatická Gábina Kratochvílová by měla upustit od oblečení, které je infantilní. Se svou jedinečnou vizáží a především s titulem královny krásy, by si měla dopřát zajímavější prvky.

Renato, kabelu odlož!

Velké kabelky na večerní akce nepatří. Ani když se jedná o značku Prada jako je tomu v případě Renaty Langmannové. Jinak Renatu musíme pochválit, kůže je in, klasické střihy nesmrtelné a elegantní. Na tak mladou dívku je to však příliš černých prvků, i když je každý sám o sobě zajímavý.

Připoutejte se, prosím!

Tento styl se mi líbí. Vendula Svobodová se tentokrát dobře oblékla. Jezdecký styl jí velice sluší. Khaki kalhoty, kozačky hnědé barvy se zajímavými detaily a k tomu bílá košile, kterou by měla vlastnit každá žena. Skvělé! Pro příště doporučujeme jen vzdát se šátku a vrátit ho letušce ČSA.

I stylista se utne

To je ale pěkný modrý kokon! O tom, že má Zuzana Straková za sebou dost solidní kariéru není pochyb. Ale i kat se jednou utne. Příliš mnoho černé, to zaprvé. Tím, že přes sebe přehodila královsky modrý šál ale ničemu nepomohla. Je příliš neforemný. K oblečení se nehodí. Šperky chválíme, jsou skvělé. Kabelka nikoliv. Lebky si snaží užít poslední dny, možná minuty na výsluní, ale jejich dny jsou jasně sečteny. Před osmi lety tyto kabelky představil návrhář Thomas Wylde, od té doby vznikly řady kopií. Dnes je občas opráší už jen Zuzana Straková.

Sdílejte článek

Přečtěte si také