Styl

30. dubna 2015 06:32

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Jani, odrážíš se od módního dna!

MÓDNÍ POLICIE: Jani, odrážíš se od módního dna!

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jani, odrážíš se od módního dna!

Jana Doleželová překvapila na celé čáře. Její model není výjimečně děsivý. Nevypadá jako něco, co můžete objevit v garderobě vaší babičky a nevyvolává v nás deprese, záněty spojivek či sebevražedné sklony. Přesně to totiž Jana dokázala. Pouzdrové šaty s decentním potiskem květů jsou vkusné. Krátká kožená bunda dodá modelu svěží nádech stejně tak jako lodičky s otevřenou špičkou. Díky nim je model vzdušný. Jani, jen tak dál! Tvůj odraz od módního dna se zcela jistě daří!

Gabčo, tohle ne...

Gabriela Partyšová je kapitola sama pro sebe. Její modely ve mně vyvolávají spoustu otázek a emocí – žádná z nich není kladná. Její šaty vypadají jako prapodivná slátanina několika stylů. Modrá náprsenka připomíná bryndák a opticky vytváří tukovou obruč kolem břicha. Opasek je tak hrozný, že budu dělat, že ho nevidím. Psaníčko je ok, ale barevně neladí. To samé se dá říct i o kosmicky laděných střevíčkách. Tak opět nic moc, ale na Gábinu je to lepší průměr.

Monika má zlatou medaili!

Přestože její model s oblíbeným černobílým vzorem připomíná šachovnici. Šach mat v tomto modelu nikomu nedá. Šaty vypadají jako outfit chlípné sekretářky, která musí držet přísný dress code, ale neopomene na to, aby potěšila zvrhlého šéfa. Půvabná Monika Leová si může dovolit zajímavější modely, než je tento. Ale musím pochválit obuv a také fakt, že si na sebe nevzala černé punčochy, díky tomu vypadá její model mladistvěji. Takže tentokrát je Monika v dnešní módní paralympiádě za hvězdu.

Sdílejte článek
Štítky Monika Leová styl oděv Gabriela Partyšová Paralympijské hry Jana Doleželová

Přečtěte si také