Styl

15. října 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Janku, kdo ti nazul na nohy ty kachní zobáky?

MÓDNÍ POLICIE: Janku, kdo ti nazul na nohy ty kachní zobáky?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Janku, kdo ti nazul na nohy ty kachní zobáky?

Sako Janka Ledeckého je šmrncovní. Oblečení ve stylu uniformy vzbuzuje respekt a je PRÁVĚ TEĎ velice in. Tento slušivý trend působí sebevědomě a vzbuzuje respekt. PROKLÍNÁM ševce, který vdechl život této neforemné obuvi připomínající kachní zobák. Nestárnoucí seladon jednoznačně zraje jako víno. Pokud by hudebník zvolil tmavší džíny a jiné boty, podívaná by to byla jednoznačně PĚKNÁ, PĚKNÁ, PĚKNÁ.

Ivo, konečně dobrý!

Přestože moderátorka Iva Pazderková s módou většinou bojuje stejně neúspěšně jako rodina Štikových s obezitou, zde se model povedl na jedničku. Legíny dokonale padnou, podtrhnou její skvělou postavu. Lodičky zase dodají outfitu elegantní nádech. Bundička zase modelu přidala decentní originalitu. Bravo!

Heidi, celá jako z lunaparku

Absolutně nechápu, jak je možné mít v tomto věku tak dokonalou postavu. Také mi není jasné, jak někdo, kdo byl při smyslech, mohl navrhnout koženou bundu klasického střihu v barvě cukrové vaty. Zbytek modelu zpěvačky Heidi Janků je vkusný, jen bunda je krokem vedle. Tedy přesněji řečeno, krokem směrem k lunaparku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také