Styl

7. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Jano, tohle není Peříčko!

MÓDNÍ POLICIE: Jano, tohle není Peříčko!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jano, tohle není Peříčko!

Tento outfit je hezký a elegantní, ale bohužel postrádá originalitu. Bývalá playmate a moderátorka Jana Štefánková vypadá hezky. Jenže šaty rudé barvy jsou bohužel pro tuto křehkou blondýnku příliš agresivní. Ani luxusní kabelka značky Dior v moderním zvířecím vzoru tento outfit nezachránila. Za peníze se styl jednoduše koupit nedá.

Liběna je futuristická, elegantní a výjimečná

Liběna Rochová je návrhářka, která se díky své hvězdné kariéře stala také módním vzorem. Její ikonická garderoba je většinou tvořena z černých oděvů. Černá barva je sázka na jistotu, nejsnažší volba, která nezklame. Ale v podání této umělkyně se jedná o nezaměnitelnou autentičnost. Stejně tak je to s tímto nevšedním outfitem. Je futuristický, elegantní a výjimečný zároveň.

Blogerka bez nápadu

Módní blogerka, herečka a moderátorka často kombinuje nemožné s proměnlivou úspěšností. Tento outfit se nachází spíš na té méně povedené straně. Strojený model je přehlídkou levně provedených trendů aktuální sezony. Oblečení Nikol Moravcové postrádá jakýkoli nápad. Doplňky spolu nekorespondují, klobouček je extrémně nudný. Tento model nezachrání ani modelčin roztomilý kukuč.

Sdílejte článek
Štítky styl Christian Dior trend oděv Nikol Moravcová Liběna Rochová-Svobodová

Přečtěte si také