Styl

12. září 2013 09:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: To je konec! Geislerová ztratila glanc!

MÓDNÍ POLICIE: To je konec! Geislerová ztratila glanc!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

To je konec! Geislerová ztratila glanc!

Kdysi nejlépe oblékaná česká herečka s porodem třetího potomka ztratila všechen svůj glanc i noblesu. Nedávno se Aňa Geislerová objevila na veřejnosti v outfitu, který by byl v pořádku pro nákupy v Kauflandu, ale ne na promítání nového českého snímku Líbánky, kde ztvárnila hlavní roli. Bílá sukně pohlcená dlouhým neforemným rolákem vypadá sice pohodlně, ale to je i pyžamo na spaní, které na veřejnosti nemá co dělat. Boty z broušené kůže mi zase připomínají trepky. Tento outfit je pro mě opravdu velkým zklamáním. Ztratili jsme snad jednu z našich nejjasnějších módních ikon? Doufám, že ne. Byla by to škoda.

Retro letí!

Tento model se mi těžko hodnotí, jelikož jde o záměrnou kopii amerického umělce Andyho Warhola. Blond patka, rolák a sako výrazné barvy dokonale vystihuje styl jedné z nejpřevratnějších postav uměleckého dění 20. století. Zde nemohu nic vytknout, na to jsem malým pánem. A co charismatický David Kraus oblečený á la Mick Jagger? Oděv odpovídá Davidově rebelské povaze. Jen bych se vzdala příšerného šátku a zvolila bych modernější střih kožené bundy. Jinak je outfit mladého pana Krause oukej.

Gábino, to je hrozná nuda!

Jedna z našich nejkrásnějších zpěvaček sází překvapivě na klasické modely. Gábina Gunčíková by si ale se svou postavou mohla dovolit i daleko víc než jen černé slimky a klasické propínací topy. Tento model je pěkný, ale trošku nudný. Pro tak mladou a půvabnou slečnu je to velká škoda. Určitě by outfit vypadal lépe, pokud by ho zpěvačka obohatila o zajímavý pásek.

Sdílejte článek
Štítky styl Kaufland David Kraus Anna Geislerová oděv Andy Warhol Mick Jagger Líbánky

Přečtěte si také