Styl

21. října 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: To je skoro vítězné finále!

MÓDNÍ POLICIE: To je skoro vítězné finále!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

To je skoro vítězné finále!

Nikol Moravcová se oblékla do hned několika aktuálních trendů. Kožená sukně je skvělá, dokonale koresponduje s elegantním a zároveň ležérním kloboukem, který dodá celému outftu výjimečný vzhled. Kabát v kanárkově žluté zase moderátorku skvěle rozzáří. Jediné, bez čeho se mohla obejít, jsou gumové holínky. Elegantní kožené kozačky by dovedly tento model do vítězného finále.

Olgo, máš na víc!

Tento outfit nenadchne ani neurazí. Bundička bez límce je mírně nemoderní. Tričko s nápisem vypadá infantilně. V šatníku dospělé ženy, jakou Olga Menzelová je, nemá co dělat. Jediné, co je pěkné, jsou kalhoty a balerínky. Tento outfit je pro mne zklamáním.

Přešel mne humor

Spisovatelka má ráda elegantní a ženskou módu. Oceňuji, že se nebojí výraznějších kousků. Brož do tvaru úst je vtipná. Při pohledu na obuv mě však humor přechází… Tento model je pro Halinu Pawlowskou autentický. Spíš než oblečení bych spisovatelce vytkla úpravu vlasů. Halina vypadá, jako by si střihla přespolní běh. A to je, jak víme, varianta málo pravděpodobná.

Petro, ujde to!

Zpěvačka Petra Černocká má skvělou postavu a charisma na rozdávání. Šaty poseté kvítím jsou zajímavé, uberou zpěvačce pár let. Vtipný prvek v podobě kapsy je vskutku originální. Krátkým černým cardiganem také nic nezkazíte. V tomto případě jde o doplněk, který zbytek modelu skvěle sjednotí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také