Styl

4. prosince 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Jeden límec stačí!

MÓDNÍ POLICIE: Jeden límec stačí!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jeden límec stačí!

Štěpánka Duchková vypadá opět velice luxusně. Kabát moderátorce upřímně závidím – je skvělý! V kombinaci s džínsy působí svěže a mladistvě. Doplňky z dílny italského módního domu sice působí mírně strojeně, ale malou chybičku odpustíme. Více mi vadí bílá košile, která Štěpánce „přetéká“ přes kožešinu. Jeden límec na outfitu bohatě stačí, a proto měla moderátorka sáhnout po jiném topu.

Tašku si nech na cvičky

Ach ouvej, z tohoto modelu až oči zabolí. On by ten kabát nebyl ani tak špatný, je to klasika. Ale tento kousek je zcela pohlcen abstraktním topem, který přidává Jitce Němcové (vpravo) kila navíc. Syntetická kabelka je díky svému materiálu jistě nesmrtelná a já se obávám, že se jí tedy paní režisérka jen tak nevzdá, což je škoda. Tento doplněk by měl sloužit pouze jako taška na cvičky na cestě do tělocvičny.

S tímhle outfitem se radši rozluč

Všimli jste si poslední dobou trendu sametových topů, který pohltil stránky módních časopisů? To nevadí, já také ne. Je to asi tím, že tento trend je už dávno pasé. Ani blonďaté přítelkyni režisérky Němcové (vlevo) se ho – překvapivě – nepodařilo vzkřísit. Sametová mikina s geometrickými výšivkami je zoufalá. Přemýšlím, kam by se tato parádička hodila, ale opravdu mě nic nenapadá. Tento model si už zcela jistě něco prožil. Myslím, že je na čase se s ním rozloučit.

Sdílejte článek
Štítky režisér trend Štěpánka Duchková Jitka Němcová

Přečtěte si také