Styl

30. října 2013 06:30

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Jemně luxusní Eliška

MÓDNÍ POLICIE: Jemně luxusní Eliška

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jemně luxusní Eliška

Modelka Eliška Bučková protentokrát zvolila jemnou luxusní eleganci. Kabátek se tříčtvrtečními rukávy je velice hezký a jeho subtilní odstín k drobné krásce sedí dokonale. Nic nezkazíte ani úzkými černými džínami. Za tento model dávám Elišce palec nahoru.

Romano, sněhule nech doma

Čerstvě zasnoubená modelka bude letos na horských svazích vypadat opravdu skvěle. Modrá bunda s kožešinovým lemem z mývala a precizním prošíváním vypadá nadmíru luxusně. Je dobře, že Romana Pavelková zvolila bílé kalhoty, které celkovému outfitu dodaly elegantnější nádech. Jediné, co bych modelce vytkla, je obuv. Sněhule jsou sice luxusní, ale s kožešinou na bundě si nerozumí.

Tyhle boty jsou zatraceně sexy

Moderátorka zcela jistě není žádné módní eso. Přestože je vestička luxusní značky Sportalm opravdu pěkná, kombinace s kostkovanou sukní je do nebe volající. Sportovní styl se k tartanové sukni ani trochu nehodí. To vidí snad každý, kdo není slepý, nebo kdo není Míša Ochotská. Ale i zde musím pochválit jeden prvek – boty, které jsou zatraceně sexy.

Porušená tabu

Šaty, které zvolila Josephine Jobert, jsou opravdu krásné, o tom není pochyb. Na slavnostní galavečer by se ale hodila delší róba. Boty se k šatům nehodí. Střevíčky měly být nápaditější a elegantnější. Nejlépe by vynikly otevřené lodičky, které by korespondovaly s detaily na šatech. Make-up francouzské herečky mě děsí. Výrazné kouřové líčení připomíná emo styl a ten je pro akci takového formátu tabu.

Gravitace působí

Francouzská herečka Vahina Giocante se zahalila do modré róby Ellie Saab a udělala dobře. Šaty v královské modři z ní udělaly jednu z nejlépe oblečených žen. Skvěle s nimi sladila i účes, ležérní drdol dodal modelu na dramatičnosti. Transparentní pásy přes prsa působí velice sexy, i když jsou díky nim na ňadrech z určitých úhlů vidět následky gravitace.

Sdílejte článek
Štítky Saab styl Eliška Bučková oděv Romana Pavelková Joséphine Jobert Vahina Giocante

Přečtěte si také