Styl

20. ledna 2014 10:10

Jan Miler

MÓDNÍ POLICIE: Jennifer Lopez prostě umí!

MÓDNÍ POLICIE: Jennifer Lopez prostě umí!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jennifer Lopez prostě umí!

Tento outfit je skvělý příklad toho, že v jednoduchosti je krása. Pokud je vám ještě do vínku dána taková dávka šarmu, jaká zdobí Jennifer Lopez, máte vyhráno. Ten zbytek z nás si na svoji garderobu musí zkrátka dávat větší pozor. Klíčovým důvodem, proč tento model Jennifer Lopez sedí jako ulitý, jsou dobře padnoucí džíny. Nikdy tento prvek nepodceňujte. Chtěla bych pozdvihnout i absenci zbytečných doplňků a vzorů, které by byly naprosto zbytečné.

Dneska je to, Báro, palec nahoru!

Po předchozích modelech, které jsem na Barboře Motlové dosud viděla, musím dnes herečku pochválit za relativně střídmý výběr oblečení. Díky bohu, že tentokrát outfit Motlové na rozdíl od těch předchozích postrádá šmrc a lehkost světských spoluobčanů vonících po cukrové vatě.

Jednoduchý bílý top je pilířem každého šatníku. Kožená bunda je decentní – a výrazné lodičky? Proč ne, působí sice mírně agresivně, ale Bára má ráda oblečení na hraně. Odstín rtěnky totiž sjednotila s barvou obuvi. Nakonec se jí úspěšně podařilo tento model dotáhnout do zdárného konce. Dneska je to palec nahoru.

Bohémské kreace se k Čvančarové nehodí

Herečka Jitka Čvančarová evidentně o svém vzhledu dlouho přemýšlela. Celkový výsledek ale dopadl silně podprůměrně. Že by tohle byla ta známá holka s citronovou šálou, o které zpívá Vitězslav Vávra? Ve své písni zpívá o tom, že by kvůli ní i hory pokácel… To tedy asi Čvančarová nebude. Jitka totiž díky enormnímu vrstvení sama mírně evokuje tvary širokého pohoří. Jediné, co je zde správně, jsou doplňky sjednocené v přírodních odstínech. Chápu i záměr se šálou, která má outfit barevně „rozbít“, jenže v takovém případě měla herečka sáhnout po lehčím materiálu.

Triček má na sobě herečka o 5 až 10 více, než je potřeba. Hnědý cardigan je skvělý, když jdete v zimě do sklepa, kde je tma, a vy nechcete, aby vás obtěžoval chlípný soused. Zcela určitě tato pletenina nepatří na společenskou událost. A klobouk fedora je dalším důkazem, že outfit by měl být jednodušší. Tato bohémská kreace se prostě pro jednu z našich nejkrásnějších hereček ani trochu nehodí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také