Styl

2. ledna 2014 11:23

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Jitko, ty hodiny před zrcadlem sis mohla ušetřit

MÓDNÍ POLICIE: Jitko, ty hodiny před zrcadlem sis mohla ušetřit

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jitko, ty hodiny před zrcadlem sis mohla ušetřit

Slečna Válková působí v tomto modelu zoufale strojeně a teatrálně. Punkový outfit připomínající nevydařený kostým slečně Válkové na kráse rozhodně nepřidá. Množství cvočků je zbytečné. Co se týče počtu křížků, může s modelkou konkurovat snad jen vinohradský hřbitov. Přestože tento outfit stál Válkovou několik hodin života před zrcadlem, výsledek je silně podprůměrný.

Terezo, psaníčko ti hladí kolenní klouby

Tereza Pokorná se oblékla do šatů hrajícími všemi barvami mořské hladiny. Herečka si ale neuvědomila, že ji tento módní kousek stáhne až na dno. Není žádnou novinkou, že horizontální pruhy vám dodají extra kila navíc. Kozačky jsou sice hezké, ale kabelka visí zatraceně nízko. Pokud vám psaníčko hladí kolení klouby, něco je špatně.

Slušel by ti zajímavější model

Moderátor Petr Vágner zvolil velice zajímavý model s nádechem retra. Bohužel i jistě zajímavý outfit má pár chybiček. Netradiční sako nekoresponduje s džínami, které by měly být klasičtějšího vzhledu. Vyšisovaný styl se k tomuto svršku nehodí. Co se týče doplňků, obuv je sice klasická, ale zároveň extrémně nudná. Šedé sako by si opravdu zasloužilo zajímavější model.

Sdílejte článek
Štítky krása styl zrcadlo Petr Vágner vzhled oděv Tereza Pokorná

Přečtěte si také