Styl

13. června 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Jitko, ty kalhoty patří do muzea!

MÓDNÍ POLICIE: Jitko, ty kalhoty patří do muzea!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jitko, ty kalhoty patří do muzea!

Volány jsou in, pomineme-li fakt, že Jitka Zelenková nosí podobné modely již dvacet let. Tentokrát se ale zpěvačka trefila. Při volbě dalších částí svého outfitu ale neměla šťastnou ruku. Lesklé kalhoty patří už jen do muzea historie oblékání, stejně jako trvalá ondulace. Dobu kamennou, v níž se podobné věci nosily, znám naštěstí jen z vyprávění a encyklopedií.

Dáma každým coulem

Outfit Zuzany Donutilové je velice decentní. I střih šatů se hodí pro dámu jejího věku. Luxusní doplněk v podobě kabelky od Diora je pak jen dalším příjemným zpestřením. V Čechách bohužel místo elegantních doplňků vídáme na ženách velice často praktická, leč extrémně odporná žebradla. Paní Donutilová se trefila i s obutím. Menší podpatky se totiž právě vracejí do módy.

Míšo, kabelu vrať pošmistrovi

Michaela Dolinová má velice příjemný styl oblékání. Dává přednost eleganci a ženskosti před pohodlím a nevkusem. To je u nás v Čechách stejný přírodní úkaz jako povodně na Sněžce. Moderátorka se nebojí barev. Ví, že správně zvolené šaty jsou outfitem, který nikdy nezklame. Ale nestahujme kalhoty, protože je brod ještě daleko. Brašnu by měla Michaela vrátit zase zpátky poštmistrovi. Nedivím se, že se téhle tašky chtěl dobrovolně zbavit už před deseti lety.

Podivná skládačka

Hned na první pohled mě upoutaly krásné nohy Marcely Davidové. Neměla by je ale takto lacině odhalovat v mini, ale raději v šik šatech nebo nějakém zajímavém modelu s rozparkem. Na eleganci Marcele nepřidaly ani černé punčochy. Poskládat model jen z černých kousků je prostě školácká chyba. Chce to větší kontrast. Masivní náhrdelník tuto službu paní Marcele rozhodně neudělal. Manželka zpěváka Michala Davida je krásná žena a jednotlivé části jejího outfitu jsou zajímavé. Finální výsledek mě bohužel nenadchnul.

Agátina zelená trefa

Agáta Prachařová zvolila elegantní dívčí módu a udělala dobře. Pudrové odstíny jsou právě teď v kurzu, stejně jako subtilní a jemný styl. Agátiny šaty v mátově zeleném odstínu přesně vystihují všechny tyto aktuální trendy. Tady opravdu nemůžu nic vytknout. Krátká saka jsou teď také populární. Agáta ví, co se nosí. Ale pozor, sluší hlavně štíhlým ženám.

Sdílejte článek
Štítky muzeum styl Česko Agáta Hanychová Jitka Zelenková trend oděv Michaela Dolinová Zuzana Donutilová

Přečtěte si také