Styl

2. prosince 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Jovanko, co ten obří kamenolom?

MÓDNÍ POLICIE: Jovanko, co ten obří kamenolom?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jovanko, co ten obří kamenolom?

Model evokující dvacátá léta je zajímavý. I účes – krátké mikádo – se k této dekádě skvěle hodí. Kožešinové bolerko z faux kožešiny nevadí. Náhrdelník s velkým kamenem ale Jovanka Vojtková nezvolila nejlépe. Obří kamenolom měl zůstat doma, anebo v lepším případě z něj někdo měl udělat kýčovité těžítko na stůl. Ani obuv se k tomuto outfitu tanečnici moc nevyvedla. S touto róbou ani trochu neladí.

Boty pryč!

Naše Miss s rošťáckým kukučem občas mírně tápe, co se týče módy. Tentokrát se Gábině Kratochvílové outfit povedl, tedy až na pár chybiček. Nenucený vzhled odpovídá věku mladé slečny. Miss si měla vzít jinou obuv. Tahle je sice hezká, ale barevně nekoresponduje se zbytkem modelu.

Dobré, až na ty díry!

Tento styl manželce herce Romana Vojtka sluší. Bunda je in, obuv moderní. Oboje ladí s koženou bundou jak barvou, tak stylem. Musím pochválit dokonalý účes i make-up. Jediné, co bych Tereze Vojtkové vytkla, jsou džíny. Tento vzhled je pasé. Roztrhané džíny jsou jednoznačně out. Přestože outfitu džíny dodávají svěží nádech, pro příště bych je nechala doma a sáhla po decentnějším kousku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také