Styl

13. srpna 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Jsi bohém, nebo jdeš do kanceláře?

MÓDNÍ POLICIE – Jsi bohém, nebo jdeš do kanceláře?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jsi bohém, nebo jdeš do kanceláře?

Bývalá finalistka soutěže miss je v tomto outfitu roztomilá. Model je nenucený, hippie styl je aktuálně velice in. Já osobně tyto čelenky v lásce nemám, ale jsou populární, tak proč ne… Dominice Domanské bych vytkla jen kabelku. K modelu by se víc hodilo žebradlo přes rameno. Tahle brašna je vhodná spíš do práce, s bohémským stylem nemá nic společného.

Jano, tohle je prostě tragédie!

Prazvláštní outfit Jany Doleželové mě vždycky překvapí. Mám neblahé tušení, že si snad slečna tyhle modely navrhuje sama. Takové kombinace, do kterých se modelka občas nasouká, by nevymyslela snad žádná švadlenka při smyslech. Výrazné růžové šaty jsou hezké, tedy pokud by si návrhář odpustil tu květovanou věc se sukní do áčka. Tento model je opravdu tragický. Ale jednu pochvalu si Jana přece jen zaslouží. Oceňuji, že si ještě nevzala každou botu jinou.

Michaelo, s tímhle klenotem díru do světa neuděláš!

Šedé rovné šaty jsou pro ženu středního věku ideální. Pestré kvítí lemující model mi nevadí. I balerínky jsou hezké. Prazvláštní je ale náhrdelník připomínající výtvor ne zcela umělecky založeného chovance zvláštní školy. Na moderátorce vypadá opravdu příšerně. Škoda, že Michaela Dolinová nenechala tento „klenot“ viset v regálu s výprodejem věcí, které nikdo nechce.

Sdílejte článek
Štítky styl oděv Michaela Dolinová Jana Doleželová

Přečtěte si také