Styl

22. května 2014 14:43

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: To jsi oblékla dobrovolně?

MÓDNÍ POLICIE: To jsi oblékla dobrovolně?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Moniko, to jsi oblékla dobrovolně?

Zde mě napadají dvě otázky: Co to je, a proč by si to někdo dobrovolně oblékl. Monika Fialová se nasoukala do gumově vyhlížejících šortek, které jsou asi stejně tak sexy jako celulitida. Monika je atraktivní žena, ale její půvab je dokonale skrytý pod kolotočářskými doplňky. Kabát i boty jsou prima, ale přítomnost kraťasů odpustit nedokážu. Sklopím oči a budu se snažit na tento pohled zapomenout..

.

Nikol, ten tvůj volán ve mně vyvolává sebevražedné sklony

Ani zde nemůžu chválit. Stříbrné šaty mají naprosto katastrofální střih. Kouklová je zahalena do metalického pytle s výrazným volánem a připomíná prapodivnou diskokouli. Opravdu by mě zajímalo, kde se takový děsný trapnopytel kupuje. Doporučuji vzít tyto „koktejlky“ a hodit je do koše. V tomto případě by je snad i sběrný kontejner, do kterého se dávají oděvy pro charitativní účely, s odporem vyplivl.

Jednooká královna mezi slepými…

Stalo se nemožné. Sympatická Markéta Hrubešová se stává vítězkou dnešní módní policie. Její model, ačkoliv je silně průměrný, zcela jasně převálcoval dnešní paralympiádu. Markéta Hrubešová se netají svou slabostí pro luxusní značky, ale v tomto případě mírně přestřelila. Kabelka posetá logem se tluče s logem na šátku jiného módního domu. Ležérní model přírodních barev pak herečka naprosto zavraždila pidi košilí v modré barvě. Ach ouvej.

Sdílejte článek

Přečtěte si také