Styl

12. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Jsi trendy, ale neumíš to prodat

MÓDNÍ POLICIE: Jsi trendy, ale neumíš to prodat

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jsi trendy, ale neumíš to prodat

Klobouk dolů. Barbara Nesvadbová jako šéfredaktorka prestižního měsíčníku ví, že klobouk s názvem „Fiddler“ (jméno získal podle Šumaře na střeše) je skvělý a neotřelý trend letošní sezony. Obdivuji tuto spisovatelku, že do tohoto stylingu šla po hlavě a nebála se ho. Otázkou však je, zda ho umí i prodat... Stačilo by sundat šátek a klobouk si nasadit na hlavu rovně a ne stylem opilý námořník.

Ztroskotalas na botách

Kožená bundička je pěkná, šaty Adéle Gondíkové sluší. Je obdivuhodné, že si ve svém věku stále může dovolit nosit šaty bez podprsenky a vypadat takhle svěže a nenuceně. Hereččin model ale opět ztroskotal na nemoderní obuvi. Škoda, že tento doplněk u nás pořád ještě všichni tak extrémně podceňují.

Tohle se nehodí ani na lov žížal!

Jejda! Černobílá sukně s nápisem Love je sice zajímavá, ale v kombinaci se sportovně laděným topem bohužel působí nevkusně. Nemluvě o bílém saku, které má příliš dlouhé rukávy. Obuv nevadí. Nenadchne, ale neuškodí. Takový outfit se snad nehodí ani na lov žížal. Příště doporučuji Dádě Patrasové sáhnout po modelu, který je méně extravagantní a více ženský.

Sdílejte článek

Přečtěte si také