Styl

14. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Káčo, kde máš ovce?

MÓDNÍ POLICIE: Káčo, kde máš ovce?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Káčo, kde máš ovce?

Přestože je Kateřina Sokolová jednou z nejkrásnějších modelek, ani ona nedokázala proměnit vizáž zbloudilého bači v stylový model. Dlouhé chlupaté vesty jsou in, ale v decentnějším provedení. Vesta má příliš dlouhé chlupy a působí jako nehezký kostým jettyho. Zbytek outfitu je zajímavý. Svěží styl s příchutí punk modelce sluší a chválíme, že vesta je z umělé kožešiny, a tudíž se díky tomuto nepovedenému dílu nemusela prolít krev. Jen slzy lidí, kteří mají alespoň špetku vkusu.

Kotvalová ví, co na sebe

Jedna z královen Pařížské ulice, podnikatelka Tamara Kotvalová, opravdu umí prodat luxusní oblečení. Sáhla po neobyčejných kouscích a udělala dobře. Žluté mini šaty příjemně rozbíjí tmavý model a zdůrazňují dokonalou siluetu. Výrazný náhrdelník dodává správnou špetku glamouru. Tmavé silonky mi tentokrát nevadí, jen bych očekávala zajímavější obuv a jinou barvu rtěnky.

Lucko, ty už přece neporosteš!

Ale proč ne, je to elegantní, ležérní a nepřeplácaný model. Problém nastává až při pohledu na nohy. Obuv by mohla být jiné barvy, aby se vytvořil větší kontrast. To samé platí i u psaníčka. Příště doporučuji zkrátit kalhoty, domnívám se, že prostor pro budoucí růst je již v případě této dospělé modelky vyčerpán.

Dádo, je ti snad 15?

Dádu Patrasovou všichni milují, jenom tento model ne. Legíny jsou skvělé, sako moderní, jednoduchý top trefou do černého. Prostě perfektní model pro slečnu, které je 15 let a váží 50 kg, tu však na tomto snímku nevidíme, tedy pokud ji sympatická černovláska třeba nesnědla. Příště volit modely vhodnější pro danou věkovou kategorii. Herečka stále vypadá skvěle, proč to neukázat v elegantnějších kouscích?

Kampak, turistko?

Přirozeně krásná herečka si ve světě módy poslední dobou opravdu neví rady. Na společenskou akci jako byl devátý ročník Shooting Stars se oblékla jako řadová turistka. Zvolila pohodlí před elegancí a noblesou, a to je pochopitelné třeba v pohodlí domova, ale ne na společenské události uctívající módu a design. To je přeci taková škoda! Prošívaná bunda je sice pěkná, rudé rty slušivé, ale tento outfit je na tuto akci zoufale nevhodný.

Sdílejte článek

Přečtěte si také