Styl

24. června 2013 12:30

Dagmar Dandová

MÓDNÍ POLICIE: Kalhoty z domu hrůzy

MÓDNÍ POLICIE: Kalhoty z domu hrůzy

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kalhoty z domu hrůzy

Ivana Chýlková má obrovské charisma, a tudíž jí sluší i věci, které by pro většinu žen vyzněly dost nelichotivě. V tomto nápaditém modelu herečka vypadá ležérně a působí mladistvě. Puntíky jsou velice in. Je příjemné, že se jim Ivana rozhodla vdechnout život. Chyba je v tomto případě v barvě a materiálu kalhot. Ivana Chýlková měla zvolit nějaký materiál, který by nepůsobil tak lacině. Jinak jde o velice příjemný outfit.

Kristýno, vypadáš jako špekáček!

Kristýnu Leichtovou považuji za jednu z našich nejkrásnějších hereček. Tímto outfitem si ale moc nepomohla. Šaty působí na Kristýně děsivě, model nezachrání ani švy poseté flitry. Spodnička je prapodivná, masivní přívěsek na krku mi připomíná poklad z výkladní skříně nějaké bohémské čajovny. Střih šatů je skutečně unikátní. Rozhodnutí obléct se do modelu inspirovaného špekáčkem otvírajícím se na ohni vyžadovalo od talentované herečky notnou dávku odvahy. Opravdu ji za to obdivuji. Lodičky měla Kristýna zvolit s otevřenou špičkou, tyto působí příliš stroze.

Báro, jdeš do hor?

Herečku Báru Hrzánovou milují všichni příznivci humoru i vysokohorských túr. Saka jsou populární, ale ne ty, co mají krabicový střih. Slušivé jsou spíše elegantnější kousky zdůrazňující ženskou siluetu. Džíny jsou v pořádku. Obuv ale herečka zvolila opravdu šílenou, tedy pokud si zrovna neodběhla od Štrbského plesa.

Vítejte v zoo!

Mahulena Bočanová tentokrát ve výběru outfitu neměla šťastnou ruku. Zkrotit zvířecí motivy se jí opravdu nepodařilo. Tedy pokud se moderátorka nesnažila vypadat jako mastodont. Tričko hraje příliš velkým množstvím barev a Mahuleně, která má tancem vypracovanou postavu, zbytečně přidává kila navíc.

Míšo, kam se ti ztratil vkus?

Míša Štoudková je módní kritička a bloggerka. Je to roztomilé, protože její výborné estetické cítění a módní vkus jsou jako Ježíšek. Hodně se o něm mluví, ale nikdy se s ním nikdo nesetkal. Kabelka je vtipná. Já osobně mám ráda, když se móda nebere moc vážně a občas se model obohatí o nějaký zajímavý prvek. Tento outfit je sice odvážný, ale postrádá hlavu i patu. Jeho jednotlivé prvky jsou sice pěkné, ale ani trochu spolu nekorespondují. Záměr Míši Štoudkové sice chápu, ale výsledek se jí moc nepovedl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také