Styl

21. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Kamilo, chybí ti kus outfitu?

MÓDNÍ POLICIE: Kamilo, chybí ti kus outfitu?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kamilo, chybí ti kus outfitu?

Kamila Nývltová má skvělou postavu! Tento model je překvapivě nejpovedenější outfit, který jsem zatím na této zpěvačce viděla. Což asi o něčem svědčí, když Kamile chybí celkem zásadní část outfitu, jako je sukně anebo kalhoty... Tentokrát chválím, že výjimečně zpěvačka nezvolila žádné hippie prvky nebo kýčovité náušnice sahající až ke klíčním kostem. Obuv je skvělá, body se zvířecím potiskem sexy. Šperků si na sebe Kamila Nývltová na můj vkus sice navěsila příliš, ale make-up i vlasy jsou na jedničku.

Hanko, ty kruhy máš z olympiády?

Představitelka několika sympatických rolí žen „odvedle“ zvolila celý černý outfit, který sice dodává míru dramatičnosti a elegance, ale zároveň působí nudně. Zde stačilo málo – luxusní psaníčko a jeden barevný prvek, který by model Hanky Křížkové oprostil od fádnosti.

Bez něj je zpěvaččino oblečení úplně bez nápadu. Kruhy v uších se vyrovnávající velikostí těm olympijským, zcela jistě na kráse také nepřidají.

Dasho, ty jsi oslepla?

Panebože, co to je? Zpěvačka Dasha je bezpochyby krásná a talentovaná, ale obávám se, že i tak trošku slepá. Všechno je zde špatně. Boty mají nemožný tvar, džíny nemoderní střih a růžový top laciný vzhled. K tomu všemu marně pátrám po smyslu pásku na tomto outfitu. Není hezký a zřejmě ani nesplňuje žádnou významnou funkci, pokud tedy nemá za úkol držet pohromadě žebra. Pokud ano, má Dasha větší problém než nulové estetické cítění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také