Styl

1. května 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Kamilo, chystáš se na parakotoul?

MÓDNÍ POLICIE: Kamilo, chystáš se na parakotoul?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kamilo, chystáš se na parakotoul?

Zpěvačka od svých módních faux pas udělala pár mílových kroků dopředu, a v některých případech se dá mluvit i o nadprůměrném výsledku. Tentokrát ale musíme zkritizovat její dlouhé náušnice a náhrdelník. Absolutně spolu nekorespondují. Pokud vám náušnice hladí klíční kosti, je to známka, že jsou příliš dlouhé. Chápu, že Kamila Nývltová možná chce prodlužit svůj slovanský obličej, ale její rysy jsou dokonalé a není třeba optického klamu. Především když je pak výsledek spíše světský než světový.

Tento typ legín připomínající outfit do tělocvičny, se všeobecně do společnosti moc nehodí. Tedy pokud se nestaráte o zábavu a nepřivyděláváte si po večerech tím, že ukazujete pár cviků moderní gymnastiky nebo parádních parakotoulů.

Mário vypadá jako oběť skoliózy

Ach ta móda, ta nám dává. Jistě, toto je třeba moderní, ale absolutně to kazí postavu. Mario Bendik vypadá jako oběť skoliózy. Křivák je hezký, košile roztomilá, ale kalhoty se sníženým sedem z něj dělají karikaturu hodnou do učebnic biologie.

Mirko, tohle ne!

U sportovců jsme většinou velice mírní. Jejich outfity toterujeme, a za jejich sportovní výkony děkujeme. V tomto případě musíme ale celý model zkritizovat. Takhle tedy ne! Sympatická veslařka sice uznává pohodlnou módu, ale pokud zrovna neběží maraton nebo netrénuje, sportovní oděvy nejsou potřeba. Top, který jistě extrémně dobře nasává pot, je hrozný. Pokud nemáte problémy s termoregulací, běžně ho prosím do společnosti nenoste. Tenisky jsou sice fajn, ale pokud zrovna nejdete běhat maraton nebo na trénink, nechte je ležet doma v botníku. Doufám, že kapsy na kalhotech jsou tak velké, protože v nich Mirka Knapková nosí medaile. Pokud ne, jsou příšerné, pokud ano, tak to jsou nejvíc cool džíny v republice.

Sdílejte článek
Štítky náušnice oděv Kamila Nývltová Miroslava Knapková

Přečtěte si také