Styl

21. června 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Kamilo, ten šátek patří do kýblu

MÓDNÍ POLICIE: Kamilo, ten šátek patří do kýblu

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kamilo, ten šátek patří do kýblu

Metalické barvy sice hlásí na módních příčkách comeback, ale určitě ne v takovém množství, v jakém je na sebe pověsila Kamila Nývltová. Zlaté tenisky působí neskutečně kýčovitě. Evokují hiphopový styl, s nímž experimentují módou nepolíbené a životem neotřelé mladičké dospívající slečny a rappeři. Obě skupiny vypadají komicky. Sportovně laděná bunda se k tričku se zlatým zvířecím vzorem nehodí. A to ještě není všechno. Zpěvačka totiž obalila svoji hřívu šátkem na vlasy, který se hodí maximálně jako pomocník při jarním úklidu. Více než hlava Nývltové by mu slušel lavor s jarem.

Gábino, co ty komunistické cvičky?

Košile v pastelové barvě nemá chybu. Tyto kousky garderoby jsou teď velice populární a také slušivé. Džíny v rockovém stylu ale s blůzkou nekorespondují. Pásek je hrozný, moc drsný. Nehodí se ani k outfitu, ani k této subtilní krásce. Nenadchly mě ani tenisky připomínající komunistické cvičky. Zpěvačka Gabriela Gunčíková měla raději zvolit lodičky. Úprava vlasů i make-up je ale na jedničku.

Tohle musel ušít slepec

Jako zpěvačku Hanu Zagorovou miluji, k jejímu outfitu ale žádnou náklonnost necítím. Hančiny šaty jsou zajímavé, slušivé a moderní. Bohužel je pohltilo cosi, co hraje všemi barvami a geometrickými prvky. Nevím, o jaký model se přesně jedná, dovolím si však odhadnout, kde a jak byl ušitý: levou rukou a ve tmě.

Rockerská klasika

Styl, za který by si běžný smrtelník zasloužil žalář, se nemůže vytknout někomu, kdo je profesionální rocker, hudbou žije, miluje ji a vyznává. Světlé džíny, staré tenisky a tričko s drsnými motivy mě většinou děsí a vhání mi slzy do očí, ale v tomto případě je outfit výjimečně v pořádku. Aleš Brichta je totiž rocker každým coulem i vláknem.

Vítězné finále? Ani náhodou!

Sympatický otec, příjemný kukuč a zlato v hrdle. Zpěvačce Jiřině Jandové hraje všechno do karet. Tedy až na estetické cítění. Model sice Jiřina poskládala z trendy prvků, ale ve velice laciném provedení. Stačilo by zvolit luxusnější materiály, elegantnější obuv nebo lépe padnoucí sako. Outfit by tak zpěvačka dotáhla do vítězného finále.

Sdílejte článek
Štítky styl šátek Hana Zagorová tenisky trend Gabriela Gunčíková oděv Aleš Brichta Jiřina Jandová Kamila Nývltová

Přečtěte si také