Styl

3. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Kateřino, co ta kabelka?

MÓDNÍ POLICIE: Kateřino, co ta kabelka?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kateřino, co ta kabelka?

Saténové šaty jsou hezké. Působí luxusně, decentně a sexy zároveň. To je kombinace, kterou vídám jen zřídka. Bravo! Kdybych chtěla poukázat na detaily, řekla bych, že by mohly být menší a také bych zdůraznila, že kožešinová kabelka nekoresponduje s dezénem na šatech. Ale to jsou jen banality. Z dnešní trojice si operní zpěvačka Kateřina Mátlová jednoznačně zaslouží pomyslné prvenství.

Vendulo, i malý skaut se oblékne lépe

Tak to je opět jeden z těch modelů, na které se dívám a zmateně poulím oči směrem k obrazovce, abych si ověřila, že opravdu vidím dobře. Líbí se mi kontrast neonově růžové s černou. Škoda jen, že šátek na krku Venduly Křížové není alespoň o něco málo větší než ubrousek z jídelního stolu. Nemluvě o tom, že je uvázaný kolem krku tak nehezky, že by to na své uniformě lépe zvládl i malý skaut.

Báro, tohle neumíš nosit!

Ach ouvej. Pokud jsem se při minulém outfitu snažila zjistit, zda nepřicházím o zrak, při pohledu na tuto parádu v to snad začnu i doufat. Mini šaty s transparentními prvky jsou sice v současné době velice in, jenomže tento krásný trend je nesmírně těžké umět nosit. A to je i případ Báry Motlové. Tento outfit na herečce působí lacině. Levnému vzhledu pomáhá i amatérská úprava vlasů a kýčovitě vypadající bižuterie, které se Motlové houpe na uších. Škoda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také