Styl

1. října 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Kateřino, vypadáš jako mutant!

MÓDNÍ POLICIE: Kateřino, vypadáš jako mutant!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kateřino, vypadáš jako mutant!

Zde nevím, co napsat. Došla mi slova. Snažím se nalézt alespoň jeden prvek outfitu, který není úplně tragický. Marně. Lesklé legíny se už několik sezon nenosí. Kombinace s elegantním, avšak zoufale nudným sakem a červenou halenkou je naprosto nepochopitelná. Model moderátorky Kateřiny Kristelové připomíná křížence kancelářské krysy se zaměstnankyní vykřičeného domu. Tohle je opravdu obdivuhodná mutace.

Simono, tohle je na hraně!

Simona Krainová se s tímto outfitem pohybuje opravdu na hraně. Nicméně – ustála to! Její model je výrazný. Promítají se v něm aktuální trendy, elegance, zvířecí dezény a výrazné, až jedovatě růžové oblečení. Tohle je model, který by nedokázala „prodat“ každá žena. Modelka tuto extravaganci zvládla, i když se její lodičky se vzorem mírně tlučou s kabátkem. Jednobarevná obuv by se k tomuto outfitu hodila daleko lépe.

Štěpánka se konečně našla

Na tomto outfitu není nic špatně. Kombinace černé a červené je rozbitá bílým psaníčkem. Páskové lodičky tvaru do T jsou na jedničku. Strohá elegance je vkusná, Štěpánka Duchková se v tomto stylu našla. Opravdu jí nelze nic vytknout.

Sdílejte článek

Přečtěte si také