Styl

30. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Katko, dobrý!

MÓDNÍ POLICIE: Katko, dobrý!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Katko, dobrý!

Moderní, mladistvé a dokonale sladěné. Model Kateřiny Sokolové není vůbec přeplácaný. Kobaltově modrá mini s průstřihy je výrazná a nenudí. Botičky skvěle ladí s topem. Hodinky s velkým ciferníkem jsou taky velice populární. Bývalá miss zkrátka poslední dobou příjemně překvapuje.

Terezo, proč to retro?

Tristní outfit je v tomhle případě akceptovatelný, beru v potaz atmosféru společenské události v plaveckém areálu. Tereza má pěknou postavu, mini si může dovolit, ale tenhle model jistě pamatuje lepší časy. Třeba dobu, kdy se v showbyznysu objevila Madonna. Tričko s potiskem působí v kombinaci se sukní lacině. Zvolila bych raději nějakou tuniku nebo jemnější halenku. Boty na platformě jsou hezké. Dceruška Emily Ann vypadá jako malá princezna z pohádky.

Dámou i na plovárně

Tenhle model Daně Morávkové zbytečně přidává léta navíc. Halenka je nemoderní a capri kalhoty opticky zkracují nohy. Pokud nemáte nekonečně dlouhé končetiny, pošlete „capri“ o dům dál. Jinak je sympatické, že herečka nic nepodcenila a oblékla se na akci konanou v plaveckém areálu jako dáma. Jen při tom udělala pár chybiček.

Příště se aspoň namaluj!

Tak tohle se Leoně Machálkové moc nepovedlo. Top je zajímavý, moderní, ale v kombinaci s vyšisovanými džínami působí fádně. Tenisky se hodí k topu, ale celý outfit postrádá „něco navíc“. Kabelka je naprosto nemožná. Zde by se hodila spíš kožená kabelka s bohémským nádechem. Je škoda, že zpěvačka líp neprodala svou dokonalou postavu a podcenila úpravu vlasů i make-upu. Leona měla raději úplně upustit od sportovního outfitu a sáhnout po elegantnější garderobě.

Martino, co ty detaily?

Halenka je hezká a zdůrazňuje ženské křivky Martiny Jandové. Sako mohlo mít jinou barvu. Líbil by se mi třeba lehce béžový nebo jakýkoli jiný pudrový odstín. Nad páskem s výraznou přezkou můžou zajásat snad jen pravidelné odběratelky magazínu Quelle. Černé boty a červený šátek působí moc tvrdě a přidávají reportérce TOP STAR magazinu pár let navíc. Je to škoda. Martina evidentně preferuje elegantní módu, ale detaily by měla dotáhnout.


Přečtěte si také