Styl

12. srpna 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Katko, koukni se občas i na nohy!

MÓDNÍ POLICIE – Katko, koukni se občas i na nohy!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Katko, koukni se občas i na nohy!

Kateřina Průšová je sexy. Vzdušný asymetrický top modelce sekne, slim džíny vypadají také skvěle. K outfitu se hodí i černé psaníčko. Kombinace černé a fosforově růžové je pěkná. Lodičky se zvířecím potiskem se ale s tímto modelem trošku bijí. Propříště by Kateřina raději měla zvolit decentní páskové střevíčky v černé barvě.

Terezo, gumu pryč a najez se!

Jelikož miss Tereza Chlebovská doslova mizí před očima a hlad ji kouká z očí, klidně si může vzít ultra krátké šortky. Ale v tomto případě se u Terezy dá spíše už mluvit o bederní roušce než o kusu oblečení. Trošku mě zaráží fakt, že šortky jsou nahoře stažené gumou. Působí díky tomuto detailu dost komicky. Lodičky se k modelu nehodí, modelka měla sáhnout po svěžejší obuvi. Tyto střevíčky působí až příliš konzervativně. Ale top je příjemný a kabelka přes rameno vypadá zajímavě.

Princezna z Disneylandu

Kráska milující minimalistickou garderobu s ojedinělým estetickým cítěním... tak právě taková moderátorka Gábina Partyšová opravdu není. Tuto přeslazenou kreaci by jí záviděl lecjaký svatební dort. Střih je šílený a volány smíchané s krajkou se dají tolerovat jen v případě, že je vám pět let a chcete být za každou cenu jako princezna. Naše nejlepší moderátorka ale v tomto outfitu vypadá neskutečně infantilně. Celý model Gábina nakonec dorazila metalickými střevíčky. Ty k šatům ladí asi tak, jako pěkně vybarvený monokl k oku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také