Styl

9. září 2013 09:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Kdes byla, když se rozdával vkus?

MÓDNÍ POLICIE: Kdes byla, když se rozdával vkus?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kdes byla, když se rozdával vkus?

Na tomto modelu je krásně vidět, že když bůh rozdával estetické cítění, Lenka Hornová si pro něj šla hned několikrát. Jenže se na ni ani jednou nedostalo. Topy s rádoby vtipnými hesly jsou dávno out! Vlastně si ani nepamatuju dobu, kdy byly in. Lodičky se na akci v pražských Žlutých lázních nehodí. Nic na tom nezmění fakt, že tento model Mary Jane je nesmrtelnou klasikou a jindy bych nad těmito botkami žasla. Tentokrát prostě musím dát palec dolů. Moderátorka nenadchla ani s červenou koženou bundou. Tento outfit je prostě celý špatně.

Chceš vypadat jako klaun?

Moderní minimalistický šatník se u českých mužů hledá velice těžko. Proto je tento outfit mladého hudebníka na první pohled velice zajímavý. Černý top s netradičním límcem je skvělý, hodiny nemají chybu. Celkový dojem bohužel kazí Ferrari pásek. Vzbuzuje ve mně nemalé rozpaky. Boty se sice postaraly o kontrast k černému modelu, ale ne o ten druh kontrastu, který tento outfit vyžaduje. Zpěvák Jiří Burian měl zvolit zajímavější kahoty a tmavší obuv. Bílé tenisky působí klaunovským dojmem.

Těmto botám už můžu vykat!

Svěží model ideální do letního počasí. Výrazné barvy jsou in, kvítím poseté kalhoty pěkně ladí s topem. Špatnou volbu udělala Hana Homolová ale u náušnic vyrobených z peří. Nehodí se ani k outfitu, ani k věkové kategorii této herečky. Náušnice vypadají stejně lacině jako růžové brýle. Mimo styl jsou také zlaté balerínky. Pokud vezmeme v úvahu dobu jejich výroby, mohla bych jim zcela určitě vykat.

Sdílejte článek
Štítky Ferrari styl Lenka Hornová oděv Mary Jane

Přečtěte si také