Styl

24. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Kdo má pod čepicí? Missky určitě ne!

MÓDNÍ POLICIE: Kdo má pod čepicí? Missky určitě ne!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Tereza schovává mastné vlasy?

Tereza Zímová sáhla po sportovní alternativě, která je OK. Je to model, který nenadchne, ani neurazí. Kombinování sportovních prvků, jako jsou kšiltovky a tenisky, s elegantními kousky je sice poslední výkřik sezony, ale neměl by působit prvoplánově a nuceně. Přestože to určitě není pravda, v případě Zímové kšiltovka vypadá jako kamufláž, jak skrýt mastné kadeře. Když se podívám na způsob, kterým Terezka pózuje fotografům, je jasné, že má modelka mnohem větší problémy, než je nevhodná pokrývka hlavy.

Širák i s mršinou odhoď v dál!

Modelka a bloggerka se tentokrát objevila v modelu, který není úplně tristní. U slečny Štoudkové je to bohužel úkaz stejně častý jako střetnutí s kentaurem. Džínové šortky a černé silonky nevadí. Kožené bundy jsou moderní, maxi psaníčka rovněž. Jediné, čeho by se mohla Michaela vzdát, je černý šál z umělé kožešiny připomínající mršinu ležící u silnice. Kšiltovka působí zvláštně a zbytečně. Širák by měla Míša tedy odhodit zatraceně daleko a už ho nikdy nenajít.

Nepochopitelný hlavolam Martiny Jandové

Jen málokterý model mě připraví o veškerou slovní zásobu. Zde se to jednoznačně podařilo. Kombinace kozaček, krátkých mini a punčoch evokujících podvazky, je synonymem kýče. Bílý šátek, který slouží asi jako doplněk ke kabelce, je naprosto zbytečný. Kdyby se Jandová zbavila těchto laciných “vychytávek”, její model by víc evokoval lady, a ne slečnu, pro kterou jsou základy vkusného odívání nepochopitelným hlavolamem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také