Styl

16. ledna 2015 10:49

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Kdo zabodoval a kdo ne?

MÓDNÍ POLICIE: Kdo zabodoval a kdo ne?

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Mahu, ty boty vrať do botníku Krokodýlovi Dundee

Herečka a moderátorka Mahulena Bočanová tentokrát vsadila na pohodlný model. Její kabát je hezký, klasický a skoro nikdy s ním neuděláte krok vedle. Krásnou herečku ale zradily doplňky. Její kabelka by měla být ve výraznější barvě, aby byl viděn větší kontrast. Džíny s otočeným lemem v oblíbeném dandy stylu jsou velice populární, takže palec nahoru. Bohužel herečku zradily boty-jsou nemoderní a působí jako rekvizita z filmu Krokodýl Dundee.

Agáta Zimová je na jedničku

Mladá Agáta vypadala, na večírku nového seriálu Všechny moje lásky, opravdu skvěle. Její outfit byl sladěný do posledního detailu. Jméno Agáta Zimová byste si měli zcela jistě zapamatovat. Jedná se o skvělou mladou herečku, ale i průkopnici nových trendů. Její styl, ve kterém nenuceně a vkusně sladila několik trendů dohromady, je zcela bezchybný. Domnívám se, že Agáta Zimová bude brzy nová módní ikona mladé generace.

Jelen zabodoval!

Jindřich Polák, zpěvák skupiny Jelen, který nazpíval i úvodní skladbu k seriálu Všechny moje lásky, přišel ve velice sympatickém oděvu. Zde je zřejmé, že přestože pro něj aktuální módní trendy nic neznamenají, má ojedinělý a nutno říct, že i velice slušivý styl. Jediné, co bych vytkla je barva džin, příště doporučuji tmavší odstín. Je slušivější a má elegantnější nádech.

Sdílejte článek
Štítky styl Mahulena Bočanová herec Krokodýl Dundee trend Jindra Polák Všechny moje lásky Agáta Zimová

Přečtěte si také