Styl

26. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Když se rozdávalo estetické cítění, přistavila Maxová náklaďák

MÓDNÍ POLICIE: Když se rozdávalo estetické cítění, přistavila Maxová náklaďák

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Když se rozdávalo estetické cítění, přistavila Maxová náklaďák

Tereza Maxová získala dar od boha. Když rozdával estetické cítění, tato žena si přistavila nákladní vozidlo. Je už dlouho jasné, že Maxová dokáže prodat každý kousek oblečení. Na této topmodelce by vypadal luxusně snad i pytel od brambor. Maxová vypadá dokonale a zcela určitě jde o jednu z našich nejlépe oblékaných žen.

Gábino, proč vypadáš jako sekretářka

Úřadující Miss Gábině Kratochvílové se na poli módy nedaří. Mini, nebo spíše bederní rouška v bílé barvě s černým páskem, připomíná vdavekchtivou sekretářku. Červený top s krajkou je sice hezký, ale v kombinaci se sukní působí model lacině. A přesně laciný vzhled by se nikdy neměl týkat garderoby majitelky titulu nejkrásnější slečny naší země. S ohledem na Gábinin věk ale věřím, že se jedna z našich nejsympatičtějích miss konečně poučí a svůj styl oblékání poněkud pozmění.

Barva za jedna, se zbytkem je to horší

Přestože miss Langmanová většinou enormní chyby týkající s módy nedělá, tento model se opravdu nepovedl. Overal v černomodré barvě opticky sice prodlouží nohy, ale zároveň zkracuje torso a přidává kila. Co se týče barvy, Renata Langmanová model doladila na jedničku s hvězdičkou.

Sdílejte článek
Štítky styl Tereza Maxová vzhled

Přečtěte si také