Styl

27. ledna 2014 10:10

Jan Miler

MÓDNÍ POLICIE: Kim Kardashian, módní a elegantní

MÓDNÍ POLICIE: Kim Kardashian, módní a elegantní

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kim Kardashian, módní a elegantní

Poslední dobou je Kim Kardashian úzce spojena s plastickými operacemi, které údajně podstoupila. Hereččiny snímky ze sociálních sítí jsou důkazem toho, že se budoucí manželka Kanye Westa denně trápí v tělocvičně. A výsledek je jednoznačně znát. Kim Kardashian vypadá krátce po porodu opět skvěle. Protože si je vědoma toho, že její postava nesnese výrazné módní výstřelky, drží se při výběru své garderoby u střídmějších kousků. Šedé šaty dokonale kopírují její siluetu a díky absenci doplňků vypadá outfit moderně i elegantně zároveň.

Mílový krok vpřed pro Lady Gaga

Extravagantní Lady Gaga nezměnila svůj módní arzenál ani poté, co se stala tváří módního domu Dior. Zpěvaččin overal ale tentokrát není zcela nenositelný. U tohoto kousku je velice hezký střih svůdně odkrývající záda. Abstraktní dezén připomínající paintballový terč je ale příliš chaotický a zcela krásu overalu pohlcuje. Ve světě módě je však i tento kousek pro Lady Gaga mílovým krokem vpřed.

Aneta, hřebenem nepolíbená

Kabát je pěkný, minimalistický a moderní. Bohužel v kombinaci s nudným černým outfitem a úpravou vlasů, která zřejmě spočívala ve zmateném pobíhání po parku, vypadá zpěvačka chaoticky. U Anety Langerové po předchozích zkušenostech žádný estetický zážitek nečekám, nicméně každá žena by měla vypadat upraveně. Outfit mohla Aneta oživit jednoduchým bílým tričkem a na nohy obout výraznější tenisky, než jsou tyto cvičky. Elementární chybou je už zmiňovaná, hřebenem nepolíbená kštice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také