Styl

12. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Klasikou fotbalista Šmicer nic nezkazil

MÓDNÍ POLICIE: Klasikou fotbalista Šmicer nic nezkazil

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Klasikou se nic nezkazí

Poté, co jsem viděla outfit herce Matonohy (foto č. 3) a zadoufala v permanentní slepotu, musím nyní zajásat. Zde toho moc vytknout nemohu. S neutuchající klasikou totiž nikdy nic nezkazíte. Dobře padnoucí oblek je vždy trefou do černého. Trochu mě mrzí absence vázanky. Bez ní nicméně fotbalista Šmicer působí mladistvě a svěže, takže… proč ne? Dress code této společenské akce na kravatách nelpěl a zcela určitě na ní nelpím ani já.

Proč si nevezmeš legíny?

Tento model je sympatický, protože je absolutně nenucený. Sympatická miss a rosnička v mateřství sahá po pohodlnější garderobě, což je pochopitelné. I zde však mohu vytknout pár drobností, jako je například barva džín. Kdyby si Lucie Váchová na sebe vzala legíny, bylo by to lepší. Díky nim by outfit krásně sjednotila. Jezdecké kozačky by pak s modelem korespondovaly mnohem lépe.

Plejboj dostal 2 procenta – za pantofle!

Nevím, co říct. Došla mi slova, a to se mi často nestává. Košili rozepnutou až k bradavkám jsem naposledy viděla u Ornelly Štikové. Ta vypadala trochu lépe, protože měla řidší porost na hrudi (ale bylo to o prsa...) Ačkoliv se na první pohled může zdát, že budete světoví, když si na sebe obléknete asijskou košili s anglickými slogany, nenechte se zmást. Hesla jako „too summer“ absolutně nedávají smysl a nekompromisně prozrazují původ této čínské polyesterové parády. Kožená ledvinka na opasku je ovšem skvělá. Vejde se vám do ní kreditní karta, open card i celá vaše hrdost.

Dávám plejbojovi Tomáši Matonohovi alespoň dvě procenta za pantofle.

Sdílejte článek
Štítky fotbalista Lucie Křížková Tomáš Matonoha Ornella Štiková

Přečtěte si také