Styl

22. srpna 2013 10:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Komická tragédie Ivany Andrlové

MÓDNÍ POLICIE – Komická tragédie Ivany Andrlové

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Komická tragédie Ivany Andrlové

Pokud jste si doposud stejně jako já mysleli, že na konci duhy žijí pouze barevní jednorožci, tak jste na omylu. Evidentně tam přebývá i herečka Ivana Andrlová. Jinak si nedokážu vysvětlit tento outfit hrající všemi barvami. Červené balerínky jsou roztomilé. Plátěné kalhoty tragické a svetr komický. Škoda, že tato charizmatická herečka zabíjí svoji krásu přeplácanou garderobou.

Skvělé, ale co ty doplňky?

Naše bývalá první dáma vypadá skvěle. Halenka posetá puntíky působí svěže a paní Havlové ubírá léta. To samé platí o modrých slimkách, které nenuceně zdůrazňují její křivky. Jediné, co zde herečku zradilo, jsou doplňky. Balerínky jsou skvělou volbou, ale jejich geometrické dezény se nehodí ke vzoru na halence. Náhrdelník si vzala Dagmar Havlová zbytečně. Je příliš výrazný a působí staromódně.

Všimla sis, že jsi v civilizaci?

Režisérka a herečka Valeria Golino naprosto podcenila slavnostní událost. Zapomněla, že na Karlovarský festival by se neměla oblékat stejně jako na túru po Štrpském plese. Kožené hnědé tenisky a sako prapodivného tvaru i barvy se nehodí do žádné civilizace. Tento outfit by vypadal dobře na dřevorubci, ne na mladé krásné ženě.

Sdílejte článek
Štítky krása herec Dagmar Havlová Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary Ivana Andrlová Valeria Golinová

Přečtěte si také