Styl

11. června 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Koženková sebevražda

MÓDNÍ POLICIE: Koženková sebevražda

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Koženková sebevražda

Každá umělecká scéna má svou módní oběť. Tentokrát se jí stala herečka Pazderková. Iva je skvělá komička, humor jí evidentně nechyběl ani při výběru tohoto outfitu. Ponožky v lodičkách s otevřenou špičkou jsou nepovedený (a nám Čechům bohužel velice blízký) módní trend roku 2007. Tehdy se poprvé objevil na přehlídkových molech a díky bohu se nijak výrazně neujal. Herečka je známá svým záporným postojem k oblečení a doplňkům z kůže. Předpokládám tedy, že i bunda je ušitá z koženky. Kdyby zvěř viděla tento šílený model, určitě by ráda hned na místě obětovala svou vlastní kůži, jen aby se na Ivu v tomto křiváku nemusela dívat. Dnešních 10 procent ode mě dostává Iva hlavně za odvahu, s kterou tento model oblékla.

Strašidlo z pohádky

Ivana Andrlová byla kdysi jednou z našich nejkrásnějších princezen. Jenže to bývalo… kde se vzalo, tu se vzalo, objevilo se najednou strašidlo. Sluneční brýle jsou pro Ivanin obličej moc malé. Nepřesahují spánky a obroučky končí u vnějších víček. Šedé cosi vypadá v lepším případě jako tunika bez nápadu i tvaru, v horším případě jako ubrus. Navíc je tento model zbytečně o dvě čísla větší. Kožené kecky jsou pěknou filmovou rekvizitou, která ale nikdy neměla opustit kostymérnu. Herečka měla boty raději dál nechat ležet na pohádkovém botníku.

Infantilní trička nech teenagerům

Zpěvačka vypadá svěže. Džíny jí sluší, béžová bundička dává Heleně Vondráčkové sebevědomý vzhled. Botičky jsou in, ale top se srdcem a prazvláštním nápisem je krok vedle. Helena by měla přestat brouzdat mezi regály s bavlněnými tričky a nechat infantilní nápisy teenagerům. Vzhledem k outfitům, které jsem na zpěvačce v poslední době viděla, má Helena Vondráčková nejspíš v podobných obchodech hromadnou slevu. Obávám se, že se těchto modelů nevzdá bez boje.

Kateřino, kabelku dej do muzea!

Kateřina Brožová nestárne, stejně jako safari styl, který tentokrát zvolila. K modelu by se lépe hodil nějaký výrazný prvek, který by hereččin outfit rozsvítil. Kabelka značky Prada tuto službu rozhodně neudělala. Je nudná. Klasika je sice klasika, ale tento model má již spíše historickou hodnotu. Mám pocit, že bych měla kabelce vzhledem k jejímu věku vykat.

Válková válí

Bývalá královna krásy vypadá skvostně. Saténové šaty s výrazným potiskem Jitce Válkové skvěle sedí. Outfit krásně podtrhl její živelnou povahu. I lodičky na platformě Jitka zvolila dobře. V kombinaci s koženým páskem mi modelka připomíná novodobou Pocahontas. Pro mne je tentokrát její volba v naprostém pořádku.

Sdílejte článek
Štítky sebevražda krása herec Helena Vondráčková Kateřina Brožová Jitka Boho trend vzhled oděv Ivana Andrlová

Přečtěte si také