Styl

17. října 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Kráska v nesnázích

MÓDNÍ POLICIE: Kráska v nesnázích

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kráska v nesnázích

Luxusní prvky jsou zde zcela nevkusně zkombinované. Monogramy poseté doplňky mají být jen takzvaným decentním prvkem, který není na první pohled patrný. Moderátorka Klára Doležalová z něj udělala hlavní část celého outfitu. To je špatně! Šátek i kabelka v tomto případě dělají Kláře medvědí službu. Působí lacině a ne luxusně. Lesklá bundička lemovaná králičím kožichem a lesklá sukně házející prasátka na všechny světové strany by zastínila kdejakou diskokouli. Tento model si chválu nezaslouží.

Poznáš rozdíl mezi módou a stylem?

Z modelky Míši Štoudkové se stala módní bloggerka a zároveň módní obět. Její outfit je skoro vždycky smíchaný z aktuálních trendů, které prodává každý módní řetězec. Kousky působí lacině, celkový výsledek chaoticky. Míša by měla vědět, že móda a styl jsou zcela dvě naprosto rozdílné věci. Doporučuji bloggerce: investovat do několika nesmrtelných klasických kousků a přestat se oblékat jako figuríny ve výkladních skříních.

Modelka módou nepolíbená

Ach ouvej. Je obdivuhodné, jak se modelce Janě Doleželové podařilo zůstat naprosto a zcela nepolíbenou módou. Často sice na ní vídáme luxusní kousky. O to častěji Janu ale podezřívám, že se stala obětí šedého zákalu. Kombinace, které volí, jsou totiž naprosto nepochopitelné. Extravagantní ozdoba na očích působí až komicky. Outfit připomínající asistentku nebo úřednici mě opravdu ničím nenadchl. Snad příště, ale začínám ztrácet naději…

Sdílejte článek
Štítky Klára Doležalová móda styl trend Jana Doleželová Kráska v nesnázích

Přečtěte si také