Styl

16. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Krásná Jitka válcuje konkurenci

MÓDNÍ POLICIE: Krásná Jitka válcuje konkurenci

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Krásná Jitka válcuje konkurenci

Herečka Jitka Čvančarová vyměnila kaštanovou hřívu za zlatavou blond a vypadá teď úchvatně. Čvančarová podtrhla svou krásu jednoduchým outfitem složeným z růžových koktejlek a lodiček tělové barvy, které spolu skvěle korespondují. Herečka se svým partnerem v tuto chvíli zcela určitě patří mezi nejkrásnější páry naší společenské scény.

Hřešíš na svůj půvab?

Moderátorka a bývalá miss krásy sází na nenucenou eleganci. Model Lucie Křížkové je velice vkusný a šik. Sako zvolila moderátorka zajímavé, ale klasičtější střih by byl vhodnější. Lucie zřejmě občas hřeší na to, že jí hodně hraje do karet přirozený půvab.

Gábino, jdi radši po kvalitě

Sympatická slečna svůj styl stále hledá. Bohužel mezi věšáky laciných módních řetězců. Ledabylé zpracování a nekvalitní materiály nikdy nebudou vypadat dobře, a proto je výsledek jen málokdy zdařilý. Gábina Kratochvílová měla jít po kvalitě a ne po kvantitě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také