Styl

28. dubna 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Kraus uvolněný a dobrý!

MÓDNÍ POLICIE: Kraus uvolněný a dobrý!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kraus uvolněný a dobrý!

U Davida Krause je sympatické to, že je in, aniž by se o to snažil. Jeho ikonické černé brýle, bez kterých si ho už nedokážeme představit, nasazují si módou posedlí adolescenti již několik let. Svetr se zajímavými detaily nenuceně zdůrazňuje nenápadné vojenské prvky, které právě bourají přední příčky módní hitparády. Zde jen chválíme.

Vašku, odkud máš ty hodinky - 50%

Nejprve dáváme palec nahoru za tenisky v army stylu, jsou skvělé. Zajímavá obuv se hledá na mužích českého showbyznysu stejně těžko jako dobré mravy u Ornelly Štikové. Zaujaly nás stylové hodinky originálního tvaru i barvy. Vyšisované džíny se už nenosí několik let. Kdyby Noid zvolil jednodušší tričko korespondující se zbytkem prvků, byl by jeho vzhled dokonalý.

Ondřeji, méně zoufalosti!

Ondřej Ruml jako jeden z mála mužů české populace ví, že dobře padnoucí sako je vždy trefou do černého. Co se týče košile, zde je Ondřejův zoufalý výraz namístě. Doporučujeme kontrastnější šedou, tak by ladila i k obuvi. Ondřej je důkazem toho, že jeden špatně zvolený kousek dokáže pokazit celkový dojem

Davide, kup si boty!

Otrhané džíny jsou out v každém případě, tedy až na jeden. A to když jste povoláním profesionální rocker, jako je David Koller. Bílá košile má zajímavé detaily, působí ležérně, ale ne nudně. Co pochválit nemůžeme, jsou boty. Černá obuv působí těžkým dojmem.

Sdílejte článek
Štítky styl David Koller Ondřej Ruml David Kraus vzhled Ornella Štiková

Přečtěte si také