Styl

15. dubna 2015 03:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Kristelová, Doleželová a Blanarovičová. Kdo zabodoval? Nikdo!

MÓDNÍ POLICIE: Kristelová, Doleželová a Blanarovičová. Kdo zabodoval? Nikdo!

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Co to nevidíme, Kristelová je za lady!

Sním, či bdím. Kristelová se oblékla do něčeho, v čem alespoň na první (letmý a pár diopriemi zpečetěný) pohled vypadá decentně. Kde jsou prsa, která si Kristelová vytlačuje z podprsenky až ke krku? Jak je možné, že její vlasy všech možných délek, vypadají dnes upraveně? Nechápu… musím však uznat, že Kristelová je na dobré cestě. Je však smutné, že z ní nejspíš velice brzy sejde a my se budeme opět koukat na silikonem obohacené poprsí, které nikoho nezajímá.

Doleželová přináší nudu na každou akci

Doležalová je přeborník v neskutečně nepřitažlivých oděvech. Její styl staro-mladá si osvojila opravdu skvěle. Je opravdu škoda, že Jana módě nerozumí a nedokáže tak svůj půvab prodat. Její charisma se tak pohybuje někde mezi dnem a peklem. Svěř se do rukou stylisty, Jano. Nebo do rukou kohokoliv jiného než do svých. Hůř to dopadnout nemůže. Tvoje outfity jsou tak nudné, že uspávají lépe než Stilnox.

Ta pletenina musí zmizet!

Blanarovičová je opravdu krásná. Na to, že jí menopauza klepe na dveře, vypadá opravdu skvěle. Její styl je střídavě úspěšný. Tentokrát se to povedlo. Zvykli jsme si na to, že ráda ukazuje své svůdné křivky. Bohužel nechápu, proč pod koženou bundou skrývá nehezký svetr, který je o půl metru delší než svršek. Pletenina měla zůstat zcela určitě doma nebo ještě lépe v bujné fantazii návrháře, který jí vdechl život.

Sdílejte článek
Štítky styl

Přečtěte si také