Styl

13. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Kukurova kalhotová chyba

MÓDNÍ POLICIE: Kukurova kalhotová chyba

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kukurova kalhotová chyba

Není nic lepšího než dobře oděný charismatický herec. Juraj Kukura vypadá stále sexy. Jeho garderoba je svěží, ležérní a decentní. Kožená bunda by sice mohla mít modernější střih, ale ani tak oko neurazí. Herec se však dopustil primární chyby při výběru kalhot. Džíny měly mít klasičtější vzhled a lemy musí být vždy zkrácené a ne ledabyle ohrnuté.

Trumfla bys i Pipi Punčochatou

Eva Josefíková, herečka mnoha tváří, vypadá v nenápadném modelu vyzrále a tajemně. Nenucený model podtrhuje její bezchybnou postavu. Eva Josefíková má naštěstí estetické cítění, které se u tak mladých českých hereček hledá velice těžko. Tmavá rtěnka je aktuálně velice moderní. A přestože většinou pletené nadkolenky působí infantilním dojmem, herečka je umí prodat.

Braňo, tahle barevná symbióza se nepovedla

Málokdo by tomuto slovenskému rodákovi hádal 41 let. Jeho mladistvému vzhledu napomáhá styl oblékání. Připomíná doby, kdy Braňo Polák lámal srdce náctiletým slečnám se skupinou A-Tak. Mně osobně se jeho nestárnoucí styl líbí, usedlý vzhled by se k němu ani nehodil. Jedinou chybu, kterou bych zde vytkla, je nešťastná kombinace barev. Modrá vesta se k outfitu nehodí. Je obecně známo, že černá a modrá tvoří zdařilou symbiózu jen výjimečně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také