Styl

26. července 2013 12:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Laciná mucholapka na mužské oči

MÓDNÍ POLICIE: Laciná mucholapka na mužské oči

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Laciná mucholapka na mužské oči

Yvetta Blanarovičová má skvělou postavu! Splývavé šaty jsou zajímavé. Když si oblečete na sebe něco takového, mužská fantazie bude pracovat na plné obrátky. Střih šatů a lesklý materiál ale působí lacině. A co hůř – zpěvačce bohužel pod průsvitným transparentním dekoltem prosvítá černá podprsenka. Lodičky se k tomuto modelu nehodí. Ani barvou, ani stylem. Obuv, kterou Yvetta pro společenské šaty zvolila, je příliš ležérní.

Kamilo, vyměň kamarády!

Zpěvačka má mimořádně zvláštní vkus. S takovými masivními poklady v uších, které jsou jistě těžké a sahají až ke klíčním kostem, by se měla vyhýbat okolí Žižkova a Chánova. Lodičky jsou pěkné, decentní a elegantní. Příště bych ale Kamile Nývltové doporučila zvolit jemnější šperky. Zpěvačka by se také měla změnit přátele, kteří ji dosud utvrzovali v přesvědčení, že takové náušnice můžou někomu slušet.

Kateřino, tohle je prostě pecka!

Nestárnoucí kráska sáhla po elegantním modelu a já jí nemohu skoro nic vytknout. Elegantní top se širokými ramínky je velice lichotivý. Černobílá kombinace je teď in, navíc skvěle koresponduje s tílkem. Lodičky značky Gucci na nízkém podpatku, který se teď vrací, dodaly outfitu herečky Kateřiny Brožové luxusní nádech. Tohle je prostě pecka!

Sdílejte článek

Přečtěte si také