Styl

22. ledna 2014 10:10

Jan Miler

MÓDNÍ POLICIE: Lejle není móda cizí

MÓDNÍ POLICIE: Lejle není móda cizí

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Lejle není móda cizí

Moderátorka a tisková mluvčí udělala vše správně. Hlavní prvky Lejla Abbasová sjednotila tón v tónu, model osvěžila výrazným kouskem v podobě kanárkově žluté blůzky. Džíny Lejle nejenže skvěle padnou, ale mají i moderní barvu. Lodičky jsou ležérní, ale zároveň dodávají modelu na ženskosti. Lejla Abbasová opakovaně dává najevo, že móda jí není cizí.

Katy, tohle je prostě skvělé!

Umělkyně Katy Perry zvolila na vyhlášení hudebních cen v Kalifornii róbu z dílny Oscara de la Renty. Její volba udělala velký dojem. Působí totiž neskutečně elegantně, ale zároveň neskrývá dívčí krásu, která je zpěvaččce vlastní. Perry je známá pro svůj extravagantní styl a tyto šaty jsou skvělé. Jsou hodné této společenské akce a zároveň nepotlačují zpěvaččinu osobnost.

Heidi, tu pruhovanou parádu radši odlož

Topmodelka Heidi Klum je známá pro svůj hip styl. Přestože při pohledu na tento model se vám obočí vyšplhá k temeni hlavy a brada brnkne o podlahu, musím říct, že mně se líbí. Je to sice outfit, ve kterém by většina lidí, v čele se mnou, vypadala komicky, ale Heidi Klum to dokáže prodat. Taky aby ne, když za to byla celý život pohádkově placená. Černobílý cardigan je jediná věc, bez níž bych se obešla. Vypadá jako mokrý ručník. Jeho krabicovitý tvar není příliš lichotívý. Kdyby se vzdala této pruhované parády, byl by model opravdu zajímavý, nenucený a svěží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také