Styl

10. září 2013 09:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Lejlo, tohle jsi vychytala!

MÓDNÍ POLICIE: Lejlo, tohle jsi vychytala!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Lejlo, tohle jsi vychytala!

Tento model čokoládové krásce moc sluší. Je decentní a zajímavý. Navíc jsou v současné době tyto vzory velice módní. Lejla Abbasová k šatům skvěle zvolila i střevíčky. Otevřená špička lodiček konzervativnější model skvěle odlehčila. Střih šatů zase báječně zdůraznil skvělou siluetu. Zde se nedá nic vytknout.

Hezká, ale nevýrazná

Sympatický a jemný model mladé mamince sluší. Je vidět, že modelce Váchové mateřství na kráse neubralo. Kombinace lodiček tělové barvy a psaníčka je sice hezká a decentní, nicméně Luciin outfit postrádá jeden výrazný prvek, který by model osvěžil.

Ester, nos psaníčko, ne měšec!

Černobílý model moderátorky Ester Janečkové je až na pár drobností pěkný. Těch „pár drobností“ jsou doplňky, které Ester ke svému outfitu zvolila. Moderátorka si měla nazout elegantnější obuv s otevřenou špičkou a místo měšce na dukáty měla sáhnout po pěkném psaníčku.

Sdílejte článek
Štítky krása Lejla Abbasová oděv Ester Janečková

Přečtěte si také