Styl

14. května 2014 00:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Leni, to máš vypůjčené od Lady Gaga?

MÓDNÍ POLICIE: Leni, to máš vypůjčené od Lady Gaga?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Leni, to máš od Lady Gaga?

Módní výstřelky jsou ok, ale tento hraničí až s teatrálností. Krátký top s výraznými rameny a přepadlými šňůrkami vypadá jako kostým zlé čarodějnice. Krásná rusovláska měla sáhnout po jemnějším modelu a nesnažit se za každou cenu být nepřehlédnutelná. Díky ramenům vypadá Lenka Vacvalová spíš jako válečník než subtilní kráska.

Kačko, proč tak smutně?

Modelka předvedla výstavní nohy ve fialových šortkách. Přestože se Kateřina Sokolová většinou v módě orientuje, tentokrát je její outfit na hranici průměrnosti. Tmavé tóny barev modelku pohlcují jako tlusté dítě věneček. Krásná modelka by měla sáhnout po výraznějších barvách, které ji rozzáří.

Alice, nenucený model se ti povedl

Ležérní, nenucené a luxusní. Alice Bendová v této módní paralympiádě jasně vede. Krásná herečka zbytečně neodkrývá své přednosti, sáhla po sympatickém modelu, který je ideální na procházku po městě. Garderoba této herečky je důkazem, že i pohodlné outfity mohou být vkusné.

Sdílejte článek

Přečtěte si také