Styl

12. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Linda Rybová absolutně bez vkusu

MÓDNÍ POLICIE: Linda Rybová absolutně bez vkusu

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Linda Rybová absolutně bez vkusu

Kdysi jedna z našich nejkrásnějších hereček se ztratila v nepochopitelně vrstveném modelu složeného z naprosto nevkusných kousků. Zde je vše špatně. Zelená, kvítím posetá zástěra, ze které vyčuhují široké bílé gatě, oranžová kabelka a žluté cvičky... ne, to se vám nezdá. To je model, do kterého se herečka Linda Rybová nasoukala a s pocitem, že jí to sluší, vyrazila do ulic. Takové skvosty by nechtěli ani v azylovém domě. To, že jsou ženy bez domova, ještě neznamená, že jsou i bez vkusu.

Sympatická Lucie v nesympatickém outfitu

Sympatická blondýnka zvolila kabát s netradičními detaily. Tento kousek by sám o sobě nebyl vůbec špatný, ale to pouze v případě, že by ho modelka zkombinovala se střídmějším prvkem, než jakým jsou kožené šaty. Společně s kabátem působí celek přeplácaně. Výrazný svrchník měl být doplněn o jemnější prvek bez zahlcujících detailů. Lucie Hadašová se vždy snaží sjednotit svůj outfit podle barev, ale výsledek je zřídkakdy povedený.

Proč chceš vypadat jako golem?

Herečka a moderátorka Mahulena Bočanová je sama o sobě velice výrazný typ, a proto nemusí sázet na nepřehlédnutelné kousky. Měla by zvolit eleganci, která podtrhne její krásu, a ne kousky, které ji pohltí jako tlusté dítě věneček. Kožená bunda je ok, výrazná přezka s lacině vyhlížejícím logem italského módního domu je katastrofální. Kožešina nepochopitelně přehozená přes bundu je nejen naprosto zbytečná, ale ještě navíc dodává Mahuleně na robustnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také